Žiogo Olimpo stadionas

2019 Vasario 14
Ką vaikystėje svajojo vairuoti Benediktas Vanagas?
Visi esame girdėję apie vieną garsiausių Lietuvos lenktynininkų Benediktą Vanagą, kuris jau ne pirmi metai dalyvauja Dakaro ralyje. Kol lenktynininkas ruošėsi šioms varžyboms, Bitutei nusišypsojo laimė pasivažinėti kartu ir paklausti daugelio įdomių dalykų.
2018 Lapkričio 16
Krepšinio (ir ne tik) šalies pergalės
Bzz, berniukai ir mergaitės, ar pasportuojate kartais? Aš labiausiai mėgstu daryti pritūpimus – juk reikia ne tik sparnus, bet ir kojas pramankštinti! O Skruzdėlytė Greitutė, girdėjau, sunkumų kilnojimu domisi. Argi mes, vabalai, už žmones prastesni?
2018 Liepos 27
Justės draugystė su žirgais prasidėjo nuo pažinties su Šreku
Kaip sekasi vasaroti? Turbūt jau džiaugiesi vasaros atostogomis pas močiutę kaime ar su tėvais prie jūros, linksmai leidi laiką su draugais stovyklose ar tiesiog poilsiauji namie ir skaitai knygas, kurio patinka labiau nei mokyklos vadovėliai? Vasara šiemet iš tiesų šilta ir puiki ir dar visai nemažai jos liko. Bitutė šią vasarą taip pat laiko veltui neleido ir jau spėjo susirasti naujų draugų, viena iš jų — dešimtmetė Justė Gurauskaitė, kuri vasarą ne tik atostogauja, bet ir tobulina jojimo įgūdžius.
2018 Sausio 17
Ralio čempionas Dominykas Butvilas – apie mašinas ir ne tik
Dominykas Butvilas – lenktynininkas, dukart Lietuvos ralio čempionas, Lenkijos čempionato antrosios vietos laimėtojas ir vienas iš nedaugelio lietuvių, dalyvavusių Europos ralio čempionate bei laimėjęs vieną jo etapų.
2017 Lapkričio 28
Deividas šachmatų pasaulyje
Antroje klasėje Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje besimokantis Deividas Malinauskas jau antrus metus mokykloje lanko šachmatų būrelį. Pirmoje klasėje jis iškovojo antrą vietą tarp visų Vilniaus mokyklų pirmokų. Tad susitikome su Deividu ir jo mama Daiva iš karto po šachmatų būrelio, aplankėme šachmatų mokytoją Eglę ir pasikalbėjome apie šį įdomų bei sudėtingą žaidimą.
2017 Birželio 08
Kaip bėgamas maratonas
Maratono bėgikė, olimpietė Diana Lobačevskė kasdien treniruodamasi nubėga apie 30 kilometrų. Kaip tapti tokiu ištvermingu ir stipriu žmogumi? Juk maratonas visais laikais buvo laikomas išskirtine sporto šaka. Šiuolaikinėje lengvojoje atletikoje tai ilgiausia bėgimo distancija – 42 kilometrai ir 195 metrai.
2017 Sausio 14
Rusnės džiaugsmas – dailusis čiuožimas
Vienuolikmetė Rusnė neįsivaizduoja savo gyvenimo be dailiojo čiuožimo. Jau ketvirtus metus kasdien ji treniruojasi ant ledo po dvi tris valandas, kad pasiruoštų varžyboms ar patobulintų kokią čiuožimo figūrą. Rusnė eina čiuožti ant ledo kiekvieną dieną, net ir vasarą, o pailsėti per metus gali tik porą savaičių.
2015 Gruodžio 17
Linkiu kantrybės... Žiogo Olimpo interviu su krepšininku Donatu Motiejūnu
Turbūt beveik kiekvienas iš jūsų lankote kokį būrelį ar sporto mokyklą. Ar kada susimąstote, kad mėgstamas užsiėmimas gali tapti jūsų gyvenimo keliu, kuriame sieksite aukštumų? Garsūs ir daug pasiekę Lietuvos žmonės irgi kadaise buvo tokie, kaip jūs. Štai krepšininkas Donatas Motiejūnas nuo pat vaikystės lankė krepšinio treniruotes gimtajame Kaune, o dabar žaidžia Lietuvos rinktinėje bei stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje – NBA. Žiogui Olimpui jis papasakojo apie vaikystės svajones, sunkų darbą aikštelėje ir treniruotėse bei gyvenimą Amerikoje.

Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?