Tėveliams

2017 Vasario 14
Vaikų draugystė su klasikine muzika
Beveik kiekvieną sekmadienį Lietuvos nacionalinė filharmonija rengia koncertus visai šeimai ir kviečia nuo pačių mažiausių iki pačių vyriausių kartu patirti klasikinės muzikos džiaugsmą, jos grožį ir žavesį.
2016 Lapkričio 24
Raudonkepurės ir vaikų kelionė pas senelę
Vieną gražią rudeninę popietę Bitutė nukeliavo į Lietuvos nacionalinį dramos teatrą Vilniuje. Čia kartu su vaikais ji stebėjo labai neįprastai pastatytą spektaklį „Raudonkepurė“. Ne tik stebėjo, bet ir pati aktyviai dalyvavo pilnoje netikėtumų mergaitės kelionėje pas savo senelę.
2016 Spalio 31
Talino zoologijos sodas
Turbūt nerasime vaiko, kuriam nepatiktų apsilankyti zoologijos sode. Daugelis jūsų greičiausiai jau esate buvę zooparke: kas Lietuvoje, o kas ir kitose šalyse. O štai „Bitutė“ apsilankė Taline, Estijos sostinėje, esančiame zoologijos sode ir ne bet kada, o – naktį. Taip taip, naktį. Mat šis zoologijos sodas lankytojus priima ne tik dieną įprastu darbo laiku, tačiau ir rengia ekskursijas su gidu po parką naktį.
2016 Spalio 05
Kitokie filmai vaikams
Rugsėjo pradžioje, po vasaros atostogų, kartu su naujųjų mokslo metų pradžia savo duris vaikams ir jų tėveliams atveria koncertų salės, dramos bei kino teatrai. Atšalus orams, lyjant ar pučiant stipriam vėjui, smagiai ir šiltai laiką galima praleisti klausantis koncertų, žiūrint spektaklius ar kino filmus. „Skalvijos“ kino centras, įsikūręs Vilniaus centre, nuo rudens taip pat kiekvieną savaitgalį kviečia vaikus ir jų tėvelius į filmų programą šeimai, vadinamą „Karlsono kinu“.
2016 Rugpjūčio 23
Kipras – sala, kur gyvena draugiški žmonės
Ar žinai šalį, kurioje viskas vyksta atvirkščiai? Ne, tai ne Stebuklų šalis, į kurią nukeliavo Alisa. Pasaulyje yra nemažai valstybių, kur žmonės gyvena kitaip, nei mes įpratę. Pavyzdžiui, važiuoja ne dešine, o kaire kelio puse! Viena tokių šalių yra Kipras – sala ir valstybė Viduržemio jūroje. Tačiau, nepaisant kai kurių keistų taisyklių, kipriečiai labai draugiški ir svetingi žmonės ir juos tikrai smagu aplankyti!
2016 Gegužės 12
Mokslas, kaip gyventi šeimoje
Šiemet per Gyvybės apdovanojimus vienas prizas buvo įteiktas Šeimų universitetui ir jo įkūrėjams – Ingos ir Pauliaus Gebrauskų šeimai. Bitutė susipažino su šia gražia šeima, kurioje auga keturi vaikai, ir uždavė keletą klausimų.
2016 Vasario 15
Stambulas – miestas tarp Europos ir Azijos
Turbūt teko skaityti ne vieną pasaką apie sultonus, stebuklingas lempas, norus pildančius džinus ir skraidančius kilimus. Žinoma, dabar tokių sultonų, gyvenančių auksiniuose rūmuose su keliais šimtais tarnų, jau gal ir nebėra, bet jų rūmus vis dar galima pamatyti. Ir ne kur kitur, o Turkijos sostinėje Stambule. Šis miestas įdomus dar ir tuo, kad dalis jo yra Europoje, dalis Azijoje – miestą į du žemynus skiria Bosforo sąsiauris.
2016 Vasario 01
Kad tavo telefonas veiktų greičiau
Gavai dovanų naują išmanųjį telefoną, bet praėjo keli mėnesiai ir jis veikia lėčiau? Taip jau būna: jeigu daug fotografuoji, filmuoji, siuntiesi žaidimų ir programėlių, telefono veikimo greitis sulėtėja. Tačiau tai nereiškia, kad telefonas blogas ir reikia naujo – pakanka atlikti kelis paprastus veiksmus ir tavo telefonas vėl veiks kaip naujas.
Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?