Tėveliams

2019 Kovo 27
Apie baltą ir sveiką šypseną
Bičiuli, ar kada nors skaudėjo dantuką? Kai skauda, visai nesinori šypsotis, tiesa? Bitutė parengė tau keletą paprastų patarimų, kaip rūpintis dantukais, kad nepaliautum šypsotis! Atmink: šios rekomendacijos skirtos žurnalo skaitytojų amžiaus (6-12 metų) vaikams, todėl jomis vadovautis nederėtų tavo mažesniems broliams ir sesėms.
2019 Kovo 26
Atostogos nacionaliniame parke
Nors su žiema ką tik atsisveikinome ir aktyvų poilsį daugelis dar įsivaizduojame tik su slidėmis ar rogutėmis, Bitutė kviečia nusikelti į šiltesnį metų laiką ir pakeliauti po parką. O tiksliau, po seniausią ir vieną didžiausių parkų pasaulyje – JAV esantį Jeloustono (Yellowstone) nacionalinį parką.
2018 Gruodžio 23
Bitutės prenumerata
2018 Spalio 03
Kaip Lietuva žengė į ryšių ir informacijos amžių
„Labai geras daiktas yra televizorius – vos tiktai nubudus, aš galiu išvysti jus, pasaulio vaikai“, – tokia graži „Tele Bim Bam“ daina pagal poeto Sigito Gedos žodžius. Kai pats poetas buvo vaikas, apie tokį stebuklą kaip televizorius niekas nė nenutuokė. 

2018 Balandžio 10
Andrius Rupšys: „Svarbu sukurti vertę, kuri kitam žmogui didesnė nei tau pačiam“
Turbūt dažnai girdi žodį „verslininkas“. Gal teko susimąstyti, kas gi toks tas verslininkas ir ką jis veikia? Mokykloje tokios pamokos nėra, tad vyresnis brolis ar sesuo taip pat nelabai ką gali papasakoti. Gerai, kad yra draugiškų verslininkų, kurie mielai dalijasi patirtimi. Vienas iš jų – Andrius Rupšys, įmonės „Ruptela“ vadovas, kuris sutiko „Bitutės“ skaitytojams papasakoti savo istoriją, kaip ir kodėl nusprendė tapti verslininku.
2018 Sausio 08
Sausio-vasario „Bitutėje“ – Lietuvos šimto metų gimtadienis ir nekasdieniai susitikimai
Sausio mėnesį pasirodė naujas žurnalo „Bitutė“ numeris, skirtas bene didžiausiai įpusėjusios žiemos šventei – Lietuvos šimto metų gimtadieniui. Tad šiame numeryje rasite daug įdomių užduočių, konkursų ir pokalbių, kuriuose sužinosite daug dalykų apie mūsų visų Tėvynę – Lietuvą.
2017 Spalio 17
Į klausimus atsako psichologė Alma Želvienė
Šiek tiek nerimauju ir bijau eiti į mokyklą. Bijau nepritapti mokykloje, blogai jaustis klasėje tarp klasiokų. Bijau būti atstumta, kad netapčiau apkalbų ir patyčių objektu. Kaip tą baimę nugalėti? Ką su ja daryti? Kam geriausiai pasipasakoti? Laura, 11 metų
2017 Gegužės 19
Gegužės - birželio „Bitutės“ numeryje - ištikimybė Dievui ir drąsa daryti tai, kas brangiausia  
Mielas bičiuli, Pagaliau sulaukėme tikros šilumos! Pagaliau aplink viskas žydi, skleidžiasi, kvepia! Pagaliau galime bėgti į kiemą ir vakarus leisti su draugais lauke! O gal jau matei ir bičių, dūzgiančių ir besidžiaugiančių nektaro pilnais žiedais?! Tokį pat spalvingą kaip pavasaris ir smagų kaip vasara žurnaliuką „Bitutė“ gali rasti spaudos kioskuose ar prekybos centruose. Šį kartą nuo viršelio tau šypsosi dvylikos metų Laura, kuri taip pat yra labai spalvinga ir linksma mergaitė. Ji atiduoda daug širdies ir pastangų tam, ką daro. Ar tai būtų jojimas žirgais, ar plaukimas, bėgimas, fechtavimasis, ar šaudymo rungtis, Laura viską stengiasi atlikti kruopščiai ir iki galo. Nustebote, kad mergaitė moka fechtuotis ir šaudyti? Tiesą sakant, Bitutę taip pat tai nustebino. Tačiau Lauros šeima tuo visai nesistebi ir džiaugiasi mergaitės aistra penkiakovės sporto šakai. Penkiakovė – tai labai neįprasta sporto šaka, nes ji susideda iš penkių atskirų rungčių. Ir visas jas reikia įvaldyti bei atlikti vienodai gerai. Laura vadovaujasi principu, kad nieko nėra neįmanoma. Turi ir kitą mėgstamą posakį: „Kas kitas, jei ne aš.“ Tad jei suabejojai, ar tikrai gali daryti tai, ko labai nori tavo širdelė, prisimink Lauros optimizmą ir pasakyk sau: „Kas kitas, jei ne aš!”
2017 Vasario 14
Vaikų draugystė su klasikine muzika
Beveik kiekvieną sekmadienį Lietuvos nacionalinė filharmonija rengia koncertus visai šeimai ir kviečia nuo pačių mažiausių iki pačių vyriausių kartu patirti klasikinės muzikos džiaugsmą, jos grožį ir žavesį.
2016 Lapkričio 24
Raudonkepurės ir vaikų kelionė pas senelę
Vieną gražią rudeninę popietę Bitutė nukeliavo į Lietuvos nacionalinį dramos teatrą Vilniuje. Čia kartu su vaikais ji stebėjo labai neįprastai pastatytą spektaklį „Raudonkepurė“. Ne tik stebėjo, bet ir pati aktyviai dalyvavo pilnoje netikėtumų mergaitės kelionėje pas savo senelę.
2016 Spalio 31
Talino zoologijos sodas
Turbūt nerasime vaiko, kuriam nepatiktų apsilankyti zoologijos sode. Daugelis jūsų greičiausiai jau esate buvę zooparke: kas Lietuvoje, o kas ir kitose šalyse. O štai „Bitutė“ apsilankė Taline, Estijos sostinėje, esančiame zoologijos sode ir ne bet kada, o – naktį. Taip taip, naktį. Mat šis zoologijos sodas lankytojus priima ne tik dieną įprastu darbo laiku, tačiau ir rengia ekskursijas su gidu po parką naktį.
2016 Spalio 05
Kitokie filmai vaikams
Rugsėjo pradžioje, po vasaros atostogų, kartu su naujųjų mokslo metų pradžia savo duris vaikams ir jų tėveliams atveria koncertų salės, dramos bei kino teatrai. Atšalus orams, lyjant ar pučiant stipriam vėjui, smagiai ir šiltai laiką galima praleisti klausantis koncertų, žiūrint spektaklius ar kino filmus. „Skalvijos“ kino centras, įsikūręs Vilniaus centre, nuo rudens taip pat kiekvieną savaitgalį kviečia vaikus ir jų tėvelius į filmų programą šeimai, vadinamą „Karlsono kinu“.
2016 Rugpjūčio 23
Kipras – sala, kur gyvena draugiški žmonės
Ar žinai šalį, kurioje viskas vyksta atvirkščiai? Ne, tai ne Stebuklų šalis, į kurią nukeliavo Alisa. Pasaulyje yra nemažai valstybių, kur žmonės gyvena kitaip, nei mes įpratę. Pavyzdžiui, važiuoja ne dešine, o kaire kelio puse! Viena tokių šalių yra Kipras – sala ir valstybė Viduržemio jūroje. Tačiau, nepaisant kai kurių keistų taisyklių, kipriečiai labai draugiški ir svetingi žmonės ir juos tikrai smagu aplankyti!
2016 Gegužės 12
Mokslas, kaip gyventi šeimoje
Šiemet per Gyvybės apdovanojimus vienas prizas buvo įteiktas Šeimų universitetui ir jo įkūrėjams – Ingos ir Pauliaus Gebrauskų šeimai. Bitutė susipažino su šia gražia šeima, kurioje auga keturi vaikai, ir uždavė keletą klausimų.
2016 Vasario 15
Stambulas – miestas tarp Europos ir Azijos
Turbūt teko skaityti ne vieną pasaką apie sultonus, stebuklingas lempas, norus pildančius džinus ir skraidančius kilimus. Žinoma, dabar tokių sultonų, gyvenančių auksiniuose rūmuose su keliais šimtais tarnų, jau gal ir nebėra, bet jų rūmus vis dar galima pamatyti. Ir ne kur kitur, o Turkijos sostinėje Stambule. Šis miestas įdomus dar ir tuo, kad dalis jo yra Europoje, dalis Azijoje – miestą į du žemynus skiria Bosforo sąsiauris.
2016 Vasario 01
Kad tavo telefonas veiktų greičiau
Gavai dovanų naują išmanųjį telefoną, bet praėjo keli mėnesiai ir jis veikia lėčiau? Taip jau būna: jeigu daug fotografuoji, filmuoji, siuntiesi žaidimų ir programėlių, telefono veikimo greitis sulėtėja. Tačiau tai nereiškia, kad telefonas blogas ir reikia naujo – pakanka atlikti kelis paprastus veiksmus ir tavo telefonas vėl veiks kaip naujas.
Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?