Personažai

fdgdfgbdfbfdbdfb

BITUTĖ

Aš esu Bitutė. Žurnale ir svetainėje dirbu daug darbų, tačiau vienas maloniausių ir mieliausių man – kalbinti rašytojus, poetus, dailininkus. Perskaitę pokalbius su jais, galbūt rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus: kaip jie tapo kūrėjais, kokie buvo vaikystėje ar reikia turėti kokių ypatingų gebėjimų norint tapti menininku ir t. t.

VABALAS ELNIARAGIS

Aš esu vabalas Elniaragis ir pasakosiu jums apie Lietuvos istoriją. Norite paklausti, iš kur viską žinau? Mūsų giminė – sena ir garbinga. Pasakojama, kad mano protėvis Elniaragis Didysis netgi dalyvavo Žalgirio mūšyje, tupėdamas didžiajam kunigaikščiui Vytautui ant peties. Tad ką matė ir įsidėmėjo mano senoliai, dabar aš papasakosiu jums.

DJ VORAS

Aš esu Dj Voras. Didžėjas Voras. Nors tas žodis „didžėjas“ ir negeras, mūsų kalbos sargai siūlo jį keisti „diskotekų, šokių vakarų vedėjas“, bet tiesa ta, kad aš nieko nevedu – tiesiog laisvalaikiu mėgstu pažaisti su muzikos garsais, jos skambesiais. Tad per mano ausis „pereina“ daugybė muzikos natų, o per rankas – kompaktinių plokštelių. Tad pasakosiu jums apie gerą ir nelabai gerą muziką, kalbinsiu jos atlikėjus – mėginsiu padėti jums išsipainioti iš painaus šiuolaikinės muzikos voratinklio.

BORUŽĖ SEPTYNTAŠKĖ

Esu Bitutės draugė – Boružė Septyntaškė. Savo skyrelyje papasakosiu jums apie originalius rankdarbius, patarsiu, kaip per daug neišlaidaujant nudžiuginti mamą, tėtę, draugus ar net save patį.

SKRUZDĖLYTĖ GREITUTĖ

Aš esu Skruzdėlytė Greitutė. Skyrelį „Skruzdėlytės knygynas“ kas mėnesį pasakosiu apie knygas, kurias verta perskaityti. Ir apie neseniai išleistas, šviežutėles, dar spaustuvės dažais kvepiančias, ir apie tas, kurias skaitė jūsų tėveliai, kai buvo maži.

ŽIOGAS OLIMPAS

Jei jūs ne tik skaitote žurnalus, bet dar ir sportuojate (tikiuosi, kad bent mankštą padarote rytais), tada mes tikrai draugausime. Deja, aš pats niekaip neišsirenku sau tinkamos sporto šakos, todėl bandysiu tą padaryti kartu su jumis šiame mūsų įsivaizduojamame stadione.

JONVABALIS ŽYBSIS

Aš – jonvabalis, vardu Žybsis. Kadangi labai domiuosi naujovėmis, Bitutė paprašė pamokyti jus įvairių gudrybių. Mano skyriuje kartu ne tik vaikščiosite po internetą, bet ir sužinosite daug įdomių dalykų apie kompiuterius. Net neabejoju, kad į draugiją pasikviesite ir savo tėvelius, ir senelius, kuriems kartais gal baugoka įžengti į interneto mišką.

 

 

 

 

SaveSave
Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?