Naujienos

Nauji atradimai sausio-vasario „Bitutėje“

Atsivertęs naują „Bitutės“ žurnalą mažasis skaitytojas ras savo pamėgtų vabalų žurnalistų pasakojimų ir negirdėtų istorijų.
Bitutė kalbina lenktynininką Benediktą Vanagą, kuris dar prieš Dakaro ralį papasakojo apie savo vaikystę, šeimą ir svajones.
Skruzdėlytė Greitutė rašo apie Murmisiukus ir pristato jų autorę – Meksikoje gyvenančią rašytoją Jolantą Vitkutę. Rašytoja dalijasi įspūdžiais iš šios šalies ir atskleidžia, kuo skiriasi meksikiečių vaikystė nuo lietuvių vaikų.
Vabalas Elniaragis pristato ilgą lietuvių kalbos kelią – kaip lietuviai rašė senovėje, kaip atsirado nauji žodžiai, o senieji – išnyko.
Prasidėjus Gailestingumo metams daugelį skaitytojų sujaudins vienos šeimos, išgelbėjusios tris kačiukus, istorija. Juk mūsų stiprybė yra tai, kad gyvename pagal širdies gailestingumą.
Tiems, kas mėgsta trumpus pasiskaitymus ir gražius piešinėlius – naują nutikimą pasakoja peliukas. O ilgesnes pasakas mėgstantieji galės perskaityti Kruopynėlės istorijas.
Turbūt niekas taip įdomiai negali papasakoti nežinomų dalykų apie žiemos gamtą kaip Selemonas Paltanavičius.
Kunigas Antanas Saulaitis, kaip visada, atsako į keturis vaikų klausimus. Vienas jų – apie naktinius košmarus. Pasirodo, kad ir tėvas Antanas juos sapnavo, kai buvo mažas.
Bitutėje atsirado ir naujas skyrelis apie pažinimo džiaugsmą, kuris skatina pamatyti slėpiningus pasaulio dalykus ir juos tyrinėti.
Svajojantys apie keliones galės paskaityti apie paslaptingąjį Stambulą. Mėgstantiems gaminti naujus patiekalus Boružė Septyntaškė pateikia du nesudėtingus pusryčių receptus.
Dj Voras rašo apie seniausią muzikos instrumentą – būgnus.
Tiems, kas ne tik skaito, bet ir užduotis mėgsta spręsti – Gailestingumo metams skirtos užduotys, spalvinimo puslapiai, taip pat – visų pamėgti juokai.
O didžiausia naujiena – kad jau veikia nauja išmanioji Bitutės svetainė – www.bitute.lt
Būtinai apsilankykite ir parašykite laišką Bitutei :) , o žurnalų ieškokite prekybos centruose ir spaudos kioskuose, ir prenumeruokite www.prenumeruok.lt


Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?