Naujienos

Sveiki, vaikai

Sveiki, vaikai,

Būkite pasveikinti su Naujaisiais 2016-aisiais – jubiliejiniais Dievo Gailestingumo metais! Su džiaugsmu pradedame metus, kurie atneš naujų susitikimų bendrystėje, naujų veiklų ir siekių, naujų nuotykių ir išgyvenimų. Popiežius Pranciškus šiemet kviečia itin aktyviai švęsti Dievo Gailestingumo metus.
Gailestingumas yra siektinas tikslas, reikalaujantis įsipareigojimo ir aukos. Gruodžio 8 d. Šventasis Tėvas aukojo Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmės Mišias ir joms pasibaigus iškilmingai atidarė Šv. Petro bazilikos Šventąsias duris. Prasidėjo Šventieji Gailestingumo metai, kurie visoje Bažnyčioje bus švenčiami iki 2016 m. lapkričio 20 d.
Gruodžio 13 d. visose Lietuvos vyskupijų katedrose ir šventovėse taip pat buvo atidarytos Gailestingumo jubiliejaus Šventosios durys. Pasak popiežiaus, žengdami pro Šventąsias duris, leidžiamės apkabinami Dievo gailestingumo ir įsipareigojame būti gailestingi kitiems, kaip Tėvas yra gailestingas. Tad vėl turime naują užduotį, mielieji, apsilankyti artimiausioje Šventųjų durų šventovėje bei įsipareigoti stengtis būti gailestingi kiekvienam sutiktam žmogui! Tad būkite gailestingi ir sulauksite gailestingumo!


Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?