Naujienos

Liepos-rugpjūčio „Bitutės” numeryje – apie nepaprastas draugystes ir vasaros nuotykius

Įpusėjus vasarai, atidūzgia ir naujasis žurnalo „Bitutė” numeris. Jis beveik toks pat įvairus, kaip ir šių metų vasara, kuri jau apdovanojo ir tropiniais karščiais ir atgaivino lietuvišku lietumi. Ir visai nesvarbu, ar vasaros atostogų dienas leidi poilsiaudamas gamtoje ar mieste su tėveliais, įdomių veiklų šiltuoju metų laiku gali atrasti visur, o ir skaityti galima tiek patogiai įsitaisius namuose, tiek ir po medžiu. Liepos-rugpjūčio žurnalo numeris kviečia patirti vasaros nuotykius kartu!
 
Vabalai žurnalistai dalijasi istorijomis ne tik iš Lietuvos – savo mažais sparneliais jie šį kartą nuplasnojo net iki tolimojo Tailando, kur su tėveliais gyvena dvyniai iš Lietuvos Vasarė ir Vakaris. Svečioje šalyje vaikams patinka – juk ne taip svarbu, kad mokykloje niekas be jų nekalba lietuviškai, svarbiausia – puikus laikas su šeima ir galimybės sužinoti bei patirti daug naujų dalykų. Be to, irr svečiai iš Lietuvos gan dažnai aplanko, tad juodos duonos namuose nepritrūksta.
 
Liepos mėnesį darbus pradedant naujai išrinktam prezidentui, Vabalas Elniaragis kviečia vaikus susipažinti ir su kitais mūsų valstybės vadovais, jų gyvenimo įdomybėmis ir net sužinoti, kaip atrodo Prezidento vėliava. Gamtininkas Salemonas Paltanavičius dalijasi lietuviškos gamtos paslaptimis. Kas žydi liepos mėnesį, o kokių grožybių dar teks palaukti? Kaip paukšteliai prisitaiko prie vasaros spalvų arba kokių gėrybių sulauksime po tokios karštos vasaros pradžios? Viską skaitytojai sužinos naujajame žurnalo numeryje.
 
Kunigas Antanas Saulaitis atsako į vaikų klausimus ir pasakoja apie tai, ar Dievas pyksta, taip kaip ir mes pykstamės su savo broliais ar draugais. Skruzdėlytės knygyne pristatomos knygelės, kuriose pasakojama apie įdomias ir netikėtas draugystes – pavyzdžiui, berniukas Tinas išgelbsti asiliukę Grizelą ir tarp jų užsimezga graži draugystė, o štai kitoje knygelėje pasakojama geriausių draugų – driežo ir gyvatės – istorija. 
 
„Bitutė” skaitytojus kviečia į vasaros stovyklas, na, o tiems, kuriems vieną kitą lietingą vasaros vakarą tenka praleisti namuose, siūlo neliūdėti ir juos leisti kartu – darbščios Bitutės pasirūpino užduotėlėmis ir rebusais bei spalvingu Biblijos komentaru būtent tokiems vakarams – belieka pasikviesti draugus ir pramogauti kartu!
 
Smalsiausi skaitytojai žurnalo puslapiuose ras atsakymus į klausimus, iš kur atsirado kečupas arba kiek, iš tikrųjų, trunka viena akimirka. Visus vaikus, kuriems kyla klausimų apie visatos paslaptis, Kaukvabalis Mokslinčius drąsina klausti, o atsakymus skaityti jau kitame „Bitutės” numeryje. 
 
Na, o jei pabos skaityti ir kils noras kūryba užsiimti patiems, vabalai parengė vaikams viktoriną ir ne vieną vasarišką konkursą – „Bitutė“ kviečia rašyti, piešti, fotografuoti ir siųsti visą kūrybą redakcijai, kuri skaitytojus apdovanos puikiais prizais!
 
„Bitutė“ linki visiems vaikams smagios ir kūrybingos vasaros, daug juoko su šeima ir bičiuliais, skanaus šviežutėlio medaus ir gerų įspūdžių skaitant žurnalą. Tegul ši vasara bus kupina nepamirštamų nuotykių!
  
 
 
 
 
Žurnalą įsigyti galima prekybos centruose, parapijose, katalikų pasaulio leidinių knygynuose bei Lietuvos pašto skyriuose.
Daugiau informacijos: www.bitute.lt 
 


Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?