Naujienos

Aplankyk Bitutę knygų mugėje!

Žurnalas „Bitutė“ – tai 7–11 metų vaikams skirtas leidinys. Žurnalo steigėjai – ateitininkų federacija, viena seniausių jaunimo organizacijų Lietuvoje. Leidinys vadovaujasi penkiais šios organizacijos principais: katalikiškumu, šeimyniškumu, tautiškumu, inteligentiškumu ir visuomeniškumu.
 
Žurnalo šūkis „Du > vienas“ apibendrina leidinio kvietimą atrasti bičiulystę su „Bitutės“ personažais ir, draugaujant su jais, patirti pasaulio žavesį: Vabalas Elniaragis pasakoja apie Lietuvos ir pasaulio istorijos įdomybes, Skruzdėlytė Greitutė pristato vaikams savo knygų lentynos turtą, DJ Voras atskleidžia muzikos pasaulį, Boružė Septyntaškė kviečia vaikus išmokti įvairių darbelių, eksperimentų, paruošia skanumynų receptų, Kaukvabalis Mokslinčius atsako į vaikų klausimus apie mokslo įdomybes ir t.t. Žurnalas kviečia vaikus naujų žinių atradimą derinti su pramoga. 
 

 

 

Vasario 23 dieną 17 val. Vilniaus knygų mugėje, Vaikų scenoje (4 salėje) jūsų lauks programa su „Bitutės“ žurnalo personažais. Jie nori bičiuliautis su savo skaitytojais, tad geras laikas ir nauji bičiuliai garantuoti! „Bitutės“ draugai taip pat laukia ir naujųjų skaitytojų, kurie programoje galės susipažinti su žurnalu. Programoje lauks viktorina, žaidimai ir kitos linksmybės, tad kviečiame skaitytojus, jų tėvelius ir visus, kurie nori susipažinti su „Bitute“ ir jos personažais, ateiti ir smagiai praleisti laiką!

 

Taip pat kviečiame „Bitutę“ aplankyti ir Knygų mugės stende (3.11/3salė), žurnalas čia jūsų lauks visas mugės dienas.Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?