Naujienos

Pirmasis 2019-ųjų ,,Bitutės” numeris: nauji iššūkiai ir daug baltos spalvos

Praėjusį sykį sprendėme, ką reikėtų veikti tamsiais lapkričio ir gruodžio vakarais, o šįkart ,,Bitutė” vis dar žiemiška, bet jau šviesi. Baltos spalvos paletė žurnaliuke atsirado dėl to, kad už lango tiek daug snieguotų, baltų vaizdų, o ir kūdikėlio Jėzaus per Šv. Kalėdas atneštas džiaugsmas dienas nudažo tik šviesiomis spalvomis. Telieka išsitraukti pačiūžas, susirasti artimiausią ledo lopinėlį ir lengvai čiuožti baltu paviršiumi!
 
Sausio-vasario numeryje vaikai kviečiami Naujuosius metus pradėti su iššūkiais ir svajonėmis. Galbūt tai laikas ugdyti vieną ar kitą dorybę? O gal susidaryti metų knygelių ar gerų darbų sąrašą? Jei būtų sunku sugalvoti, Bitutė parengė smagų kalendorių, kuris kiekvieną mėnesį pasiūlys vis naują darbelį ar pažadą. 
 
Leidinyje vaikai skatinami gilintis į tikėjimą. Kaip visada, į vaikų klausimus taikliai bei kūrybingai atsako kunigas Antanas Saulaitis. Spalvinimo komiksas kviečia vaikus apmąstyti Šv. Rašto eilutę iš Įstatymo knygos: ,,Tik to, kas teisu, teisingai tesieksi”. (Įst. 16,20) Katechetės Rimos Paškelevičienės paruoštos užduotys supažindina su nauja Vilniaus arkikatedros koplyčia bei primena apie artėjančias bažnytines šventes. Vabalo Elniaragio skiltyje vaikai turės galimybę kartu su žurnalo vabzdžiais apsilankyti bažnyčios zakristijoje, kur pamatys, kokių įvairių drabužių ir indų ten yra. Vabalas Elniaragis paaiškins liturginių daiktų istoriją. Bendraamžiaus skiltis šįkart paruošė puikų pokalbė su sesėmis Tamošiūnaitėmis iš Kaišiadorių. Mergaitės su Bitutės bičiuliais dalinasi apie pomėgius, tikėjimą ir bendrystę šeimoje.
 
Pažinti pasaulį, kultūras ir mokslą siekiančius vaikus Bitutė kviečia atsiversti Skruzdėlytės Greitutės knygyno puslapius ir susipažinti su nuostabiomis knygomis apie dorybes. Žurnaliuke vaikai galės paskaityti apie tai, kaip Naujieji metai švenčiami Kinijoje. Taip pat, apie žiemos gamtos grožį pasakoja rašytojas Selemonas Paltanavičius. Kaukvabalis Mokslinčius atsakys į intriguojančius klausimus apie kosmosą, fantastiką ir mokslą. 
 
O tiems, kurie pavargs nuo skaitymo, vabzdžiai yra parengę smagių užduočių: Boružės receptą, kalbinius galvosūkius bei naująją skiltį ,,Pasidaryk pats”, kurioje šįkart vaikai galės išmokti pasidaryti štampukus. Ir viską, ko reikia, ras savo virtuvėje!
 
Bitutė nekantrauja atskrieti pas savo skaitytojus ir džiuginti žiemiškas, baltas jų dienas!
Žurnalą gali įsigyti prekybos centruose ir parapijose.
 

Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?