Naujienos

Lapkričio-gruodžio ,,Bitutės” numeris kviečia šaltus rudens ir žiemos vakarus leisti skaitant!

Greitai pralėkė šiltasis ruduo, o žurnalas ,,Bitutė” vėl keliauja į vaikų pašto dėželes, pripildytas jaukių, įdomių tekstų bei pagalvoti priversiančių užduotėlių. 
 
Jau viršelis, pieštas žurnalo dizainerės Simonos Jurčiukonytės, primena, kad lapkričio mėnuo atneša tamsius, lietingus ir šaltus rudens vakarus. Miestuose matyti anksčiau sušvitę namų langai ir juose jaukiai įsikūrusios šeimos, o jei kas nors dar nespėjo sugrįžti namo, dėvi ryškiaspalvius atšvaitus, kad būtų matomas. Vaikų draugė Bitutė taip pat kviečia neužmiršti atšvaitų, o jaukius rudens vakarus leisti skaitant žurnaliuką bei knygas!
 
Leidiniu vaikai kviečiami domėtis pasauliu skaitydami ir po mažu ruoštis laukimo etapui – Adventui. Tradicinėse žurnaliuko skiltyse vaikai atras kultūrines ir istorines įdomybes: Skruzdėlytės knygynėlyje šį kartą pristatomos knygos, kuriose rašoma apie meilę. Meilę tėvynei, šeimai, draugams. Selemonas Paltanavičius kvies vaikus susipažinti su lapkritį pradėjusia šalčiams ruoštis gamta: kaip ji keičiasi šaltuoju periodu? Žinoma, autoriaus tekstus papildo nuostabios gamtos fotografijos. Vabalo Elniaragio metraščiai šį kartą pažėrė sporto archyvus. Tekste pristatomos mūsų šaliai būdingos sporto šakos, pagrindiniai sportininkai. Teksto pabaigoje vaikų lauks smagi viktorina. Kaukvabalis mokslinčius kels įdomius mokslo klausimus apie kosmosą ir augančius nagus, į kuriuos vaikams įdomiai ir smagiai pats ir atsakys. 
 
Bendraamžio skiltyje šįkart susipažinsime su Marija Butautyte, šiuo metu gyvenančia Tenerifėje. Mergaitė ,,Bitutei” papasakojo apie keliones, gyvenimą svetur bei pasidalino savo kūryba. O kunigas Antanas Saulaitis ir šiame numeryje ištikimai atsako į vaikų jam užduodamus klausimus apie tikėjimą, jų dvasinį gyvenimą. Žurnaliuke gausu ir užduotėlių, skatinančių lavinti žinias apie tikėjimą, kalbinius bei gamtos pažinimo įgūdžius. Justinos Pakalnytės iliustracijos kvies vaikus susipažinti su kiekvienu pučiamųjų orkestro instrumentu bei atrasti jį orkestro rikiuotėje. 
 
Bitutė ir visi jos draugai vabalai labai stengėsi, kad vaikams tamsūs rudens vakarai būtų įdomūs, linksmi ir kūrybiški. Iki pasimatymo sausį!
 

Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?