Bitutės svečiai

Mikalojus, Aida ir Beata gyvena Amerikoje

Kaip sekėsi vasaroti? Turbūt per vasarą ne tik pailsėjai, patyrei įdomių nuotykių, bet ir susiradai naujų draugų. Bitutė taip pat daug skraidė, matė įvairiausių dalykų ir mezgė naujas pažintis. Dainų šventėje Bitutė susipažino su Mikalojumi, Aida ir Beata, kurie į Lietuvą atvyko aplankyti močiutės, o gyvena Milvokio (Milwaukee) mieste JAV. 

Visi trys vaikai Jungtinėse Amerikos Valstijose gimė ir užaugo. Kai vaikučių mama Kristina buvo mokinė ir žaidė krepšinį, ją ir dar vieną draugę vasarai pakvietė į JAV. Merginos išvažiavo ir planavo po kelių mėnesių grįžti. Tuomet šešiolikmetei Kristinai krepšinį žaisti sekėsi gerai, o ir liuteronų šeima, kurioje gyveno, labai patiko – tos šeimos mergaitės taip pat žaidė vienoje komandoje su Kristina. Tad vasara taip ir nesibaigė – Kristina, pasitarusi su tėveliais, pasiūlymą pasilikti ir žaisti toliau priėmė. Ji čia baigė vidurinę mokyklą, paskui koledžą, nusprendė mokytis ir toliau – įstojo į ispanų kalbos ir literatūros magistrantūros studijas. Koledže Kristina susipažino ir su savo būsimu vyru Džefu (Geoff), vėliau sukūrė šeimą ir dabar augina tris vaikučius. 

Vardus vaikams tėveliai parinko neatsitiktinai – Mikalojus pavadintas Mikalojaus Konstantino Čiurlionio garbei, Beata reiškia „palaiminta“, o Aida – „grįžtanti žvaigždė“. 

<...>
 
Visą Mikalojaus, Aidos ir Beatos istoriją skaityk Bitutės žurnale!

Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?