Boružės Septyntaškės ir Peliuko nuotykiai

  • Titulinis
  • Boružės Septyntaškės ir Peliuko nuotykiai

Spalvingieji kukurūzų spragėsiai

Sveiki, vaikai! Tikiuosi, žiema neprailgo ir spėjote ja pasidžiaugti. šį kartą siūlau pasigaminti pavasarišką desertą, puikiai tinkantį ir didžiausioms pavasario šventėms – Velykoms. Kadangi prieš šventes virtuvėje ir taip būna nemenkas sujudimas, mūsų desertas bus labai paprastas. Tad pirmyn.

Reikės:

- 100 g kukurūzų sėklų, tinkamų spraginti ir be jokių priedų;

- 100 g baltojo šokolado;

- visokių papuošimų. 

Vandens vonelėje ištirpiname baltąjį šokoladą: imame puodą, įpilame šiek tiek vandens, ant puodo dedame dubenį, kad dugnas neliestų vandens. Beriame sulaužyto šokolado gabalėlius į dubenį ir paliekame kaisti ant silpnos liepsnos.Į kitą puodą beriame kukurūzų sėklas ir pastatome ant vidutinės ugnies. Puodą būtina uždengti! Ir laukiame, kol kukurūzai pradės spragsėti. Kai spragsėjimas nutyla, nuimame puodą nuo ugnies, pilame ant spragėsių išsilydžiusį šokoladą ir viską gerai išmaišome. Beriame viską į didelį indą ir papuošiame. Puošti galima bet kuo, ką tik turite – tinka ir cukriniai, šokoladiniai pabarstukai, lydytas šokoladas, maži saldainiai ar džiovinti vaisiai. Svarbu, kad būtų spalvota. Tikrai labai skanu!

Beje, nepamirškite per Velykas papuošti vaišių stalo žalumynais. Labai gražu Velykų žolė, pasodinta kiaušinio lukšte. Ji sėjama likus dviem savaitėms iki švenčių, o pipirinė – prieš savaitę. 

Gražių švenčių! 


Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?