Bitutės svečiai

Merūnas Vitulskis apie patyčias ir Europos skautus

Merūnas Vitulskis – žymus dainininkas, operos solistas, kuris koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Nors vaikystėje patyrė daug sunkumų, Merūnas nepasidavė, atrado save muzikoje ir dabar ragina visus vaikus, patiriančius nesėkmes ar patyčias, nepasiduoti.
 
Merūnai, esate ne kartą pasakojęs, kad mokykloje teko patirti patyčių. Dėl ko vaikai tyčiojosi?
 
Mokiausi ne vienoje mokykloje. Jau pirmoje klasėje pakeičiau mokyklą, bet joje nepritapau. Ateidamas į naują klasę turėjau įrodinėti, kad esu kažko vertas, privalėjau kažkuo būti, kad manęs neengtų. Aš labai to nemėgau ir su tuo kovojau. Man buvo nesuprantama, kodėl turiu būti atstumtas vien todėl, kad esu naujokas. Būta ir muštynių dėl to. Buvau kaip problema. Nors šeima stengėsi dėl manęs daug daryti, kad rasčiau vietą po saule ir dėl to labai neišgyvenčiau, bet vis tiek išgyvenau. Nuolatinių draugų neturėjau, jų radau jau paskutinėse klasėse. Tik vėliau mokykloje atėjo pripažinimas, kad esu vertas daugiau, ne vien gauti į kuprą.
Bendraamžiai tyčiojosi ir dėl išvaizdos. Mano šeima tuo metu neturėjo pinigų, todėl mano apranga  buvo kitokia. Aš nesirengiau labai madingai, su tais pačiais batais vaikščiojau gal trejus metus. Taigi tas kitoniškumas ir kėlė pašaipas. Bet kuo toliau, tuo labiau supratau, kad mano kitoniškumas ir išsiskyrimas iš pilkos minios man davė daugiau vaisių nei tiems, kurie stengėsi ta pilka minia būti.
 
<...>
 
Visą įdomią Merūno istoriją rasi naujausiame Bitutės numeryje, kurį jau gali įsigyti prekybos vietose!

Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?