Naujienos

„Bitutė“ vasario 22–25 d. dalyvaus Vilniaus knygų mugėje

Džiaugiamės, kad  žurnalas „Bitutė“ vasario 22–25 d. dalyvaus Vilniaus knygų mugėje. Bendradarbiaudami su Italijos leidykla „Citta Nuova“ šiemet išleidome žinomo komiksų autoriaus Walterio Kostnerio knygą „Niekada nepasiduok“.

 

Skaitytojų itin laukiami susitikimai su užsienio autoriais – neatsiejama Vilniaus knygų mugės dalis. Todėl visus kviečiame į susitikimą su šiuo žymiu italų dailininku ir knygų vaikams autoriumi Walteriu Kostneriu, kuris  dalyvaus renginyje „Šiuolaikinio vaikų literatūros kūrėjo misija: džiuginti, brandinti, paskatinti mylėti“ vasario 24 d. 11 val. 5.5 konferencijų salėje, o 12 – 14 val. – 3.10 stende  – bendraus su skaitytojais ir dalins autografus.

Beje, jau antrą kartą šioje tarptautinėje knygų mugėje Bažnyčios kronikos fondo dėka Katalikiška žiniasklaida  jungiasi į vieną bendrą stendą trečioje salėje - 3.10 stende.

Plačiau skaitykite:

http://kronikosfondas.lt/index.php?id=31&niid=72Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?