Tėveliams

Sausio-vasario „Bitutėje“ – Lietuvos šimto metų gimtadienis ir nekasdieniai susitikimai

Sausio mėnesį pasirodė naujas žurnalo „Bitutė“ numeris, skirtas bene didžiausiai įpusėjusios žiemos šventei – Lietuvos šimto metų gimtadieniui. Tad šiame numeryje rasite daug įdomių užduočių, konkursų ir pokalbių, kuriuose sužinosite daug dalykų apie mūsų visų Tėvynę – Lietuvą.
 
Daugybę eilėraščių sukūrusi poetė Ramutė Skučaitė Lietuvos šimto metų jubiliejaus proga žurnale vaikams linki įsiklausyti, ką kiekvieną dieną mums sako pati Lietuva: „Saugokit mane, gerbkit mane, niekada manęs neišduokite, kalbėkite mano kalba ir mylėkit, kaip myliu jus visus aš – jūsų Tėvynė.“
 
Bitutės aplankyti vaikai papasakojo, kodėl jie myli Lietuvą. Devynerių metų Tomas atsakė, kad Lietuva – jo tėvynė. O tėvynės neįmanoma nemylėti. Septynerių Antanas myli Lietuvą, nes jis čia gimė ir čia gyvena jo draugai. Septynmetė Elzė sako, kad Lietuva yra ir smagiausia, ir gražiausia šalis. Ir ypatingai čia gražu, kai žiemą prisninga.
 
Šimto metų proga trys mergaitės apsilankė ir Vilniaus varpinėje bei Arkikatedros požemiuose. Juose jos sužinojo daug įdomių dalykų apie mūsų šalies istoriją. O štai šventiškai nusiteikusi Boružė Septyntaškė iškepė ir parodė, kaip patiems pasigaminti Lietuvos šimto metų gimtadieniui skirtus tautinius tortukus su visomis Lietuvos vėliavos spalvomis!
 
Ir tai dar ne viskas! Įsigiję žurnalą galėsite patys Lietuvos simboliais papuošti laiškus ir juos padovanoti savo artimiems draugams ar šeimos nariams. Išsprendę „Mini Bitutės“ užduotis, sužinosite naujų dalykų apie stebuklingą Trakų Dievo Motinos paveikslą.
 
Žurnale susipažinsite su aštuonerių metų dvynukėmis Saule ir Vakare, kurios lanko gimnastiką, o taip pat sužinosite, kuo vaikystėje svajojo tapti lenktynininkas ir ralio čempionas Dominykas Butvilas.
Kaukvabalis Mokslinčius papasakos, kodėl kai kurios žieminės kepurės būna su bumbulu, iš kur yra žinomi trijų karalių, aplankiusių Jėzų, vardai. Kunigas A. Saulaitis paaiškins, kodėl Dievas gyvūnams nedavė sielos, kas sukuria maldas ir kas yra pranašai.
 
Taip pat jūsų laukia įdomūs matematiniai galvosūkiai, Ramutės Skučaitės eiliuotos užduotys bei daug kitų užduočių ir konkursų.  Tad nieko nelaukdami pasinerkite į daugybę nuotykių, kuriuos jums šį kartą parengė žurnalas „Bitutė“!
 
Ištikimiems žurnalo skaitytojams šį kartą su žurnalu padovanosime ir italų dailininko bei knygų vaikams autoriaus Walterio Kostnerio komiksų knygelę „Niekada nepasiduok/Džibis ir Valteris“. Autoriaus kūryba žinoma vaikams visame pasaulyje. Iš draugystės su kai kuriais iš jų atsirado istorijos apie Džibį ir Valterį, kurie padeda niekada nepasiduoti. Ši knygelė platesnei auditorijai bus pristatyta šių metų Vilniaus knygų mugėje, į kurią iš Italijos atvyks ir pats knygelės autorius. Knygos pristatymo renginyje „Šiuolaikinio vaikų literatūros kūrėjo misija: džiuginti, brandinti, paskatinti mylėti“ autorių Walterį Kostnerį kalbins VDU Lituanistikos katedros doc. dr. Asta Gustaitienė. Po renginio galėsite ne tik įsigyti ši knygelę, bet ir gauti paties autoriaus autografą!
 
Gražių susitikimų ir smagaus laiko su „Bitutės“ žurnalu!
 

Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?