Mano draugas Dievas

Lapkričio-gruodžio mini Bitutė

Sveiki, vaikai,

Keistai greitai, bet jau palydime senuosius bažnytinius metus ir gruodžio 3 dieną su adventu  prasidės Naujieji liturginiai (bažnytiniai) metai. Tad džiugiai sveikinsime visus krikščionis katalikus su Naujaisiais Bažnyčios Metais bei ruošimės Jėzaus gimtadieniui!

Tačiau nepamirškime ir toliau prašyti palaimintojo kankinio vyskupo Teofiliaus Matulionio užtarimo ir globos. Naujieji bažnytiniai metai Lietuvos vyskupų paskelbti Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metais.  

2018 metų rugsėjo 4 dieną sueis 300 metų nuo stebuklais garsėjančio Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos paveikslo karūnacijos. 1718 metų rugsėjo 4 dieną Trakų Dievo Motinos paveikslas buvo vainikuotas popiežiaus Klemenso XI atsiųstomis karūnomis. Tai buvo antras pasaulyje toks įvykis už Romos ribų.

Tad pasitikime Trakų Dievo Motinos metus gerais, nuoširdžiais, prasmingais darbais, ruoškime savo aplinką ir širdis Jėzaus gimimo dienai – Kalėdoms. Pasiryžkime per ateinančius metus aplankyti Dievo Motinos stebuklingąjį paveikslą Trakuose, prašykime Mergelės Marijos globos, užtarimo, stiprinimo ir lydėjimo mūsų gyvenimo kely!

 

1. Besiruošiant 300 metų Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimo iškilmėms ir valstybės 100 metų gimtadieniui organizuojama akcija. Koks akcijos pavadinimas sužinosi taisyklingai sudėliojęs pabirusius Apaštalų tikėjimo išpažinimo maldos pradžios žodžius (kiekvienas žodis turi atsakymo raidę). Kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį Trakuose vyks maldos ir šlovinimo vakarai už Trakų rajono ir visos šalies gyventojus.

 

2. Koks popiežius 1718 metais atsiuntė karūnas Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimui? Išspręsk kryžiažodį ir geltoname laukelyje gausi atsakymą.

 

Dar daugiau įdomių užduočių rasi Bitutės žurnale!

 


Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?