Naujienos

Šv. Velykų laukimas ir bundančios gamtos stebuklai

Mielas bičiuli,
 
Pagaliau sulaukėme pavasario! Saulė iš už debesų išlenda vis dažniau ir šildo stipriau. Netrukus pabus visas gamtos pasaulis – kasdien girdėsime vis daugiau paukščių čiulbesio, grožėsimės pirmomis gėlėmis.
Bitutė, susižavėjusi bundančia gamta, nuskrido pas antroką Beną, gyvenantį Klaipėdos rajone. Benas gamtos klausimus išmano daug geriau negu dauguma suaugusiųjų ir apie kiekvieną vabaliuką gali papasakoti pačių įdomiausių dalykų. Berniukas namie augina vikšrus, kurie vėliau pavirsta margaspalviais drugeliais.
Įdomiai ir vaizdžiai apie tai, kas vyksta gamtoje pavasarį, pasakoja ir gamtininkas Selemonas Paltanavičius.
Žurnale svečiuojasi žinoma Keistuolių teatro aktorė Joana Čižauskaitė ir jos šešiolikmetė dukra Saulė. Mergaitė visą savo vaikystę praleido teatre, stebėdama aktorių darbą. Galų gale ir pati išbandė kino aktorės profesiją.
Kaip visada Kaukvabalis Mokslinčius ir kunigas Antanas Saulaitis žurnalo skaitytojams ištikimai atsako į klausimus mokslo ir tikėjimo temomis. Tad perskaitęs atsakymus drąsiai siųsk ir savo klausimus. Už įdomiausią klausimą vienam skaitytojui padovanosime prizą.
Žinoma, žurnale rasi ir nemažai spalvinimo puslapių, užduočių, kurias išsprendęs taip pat gali laimėti įvairių prizų. Bitutė skelbia ir piešinių bei rašinių konkursą „Mano šeima“. Tad nieko nelaukdamas siųsk redakcijai savo piešinius ar rašinėlius. Gražiausius išspausdinsime kitame žurnalo numeryje.
DJ Voras šį kartą žurnale kalbasi su kolega didžėjumi Rimu Šapausku, kuris yra ir televizijos aktorius. Susipažinęs su šiuo įdomiu žmogumi sužinosi, kaip anksčiau tavo tėveliai klausėsi muzikos, kokia yra didžėjaus ir animacinių filmukų garsintojo profesija. Rimas Šapauskas papasakos ir apie gavėnią bei kodėl verta sekmadienį nueiti į Bažnyčią.
Skruzdėlytė Greitutė žurnale vaikams pristato dvi knygeles, kurios kviečia susimąstyti apie pasaulį ir gyvenimą. Skaitydamas jas sužinosi, jog draugystė yra pats rimčiausias reikalas. Taip pat suprasi, kad Dievas mato kiekvieną žmogų ir žino kiekvieną Jo mintį daug anksčiau, nei žmogus spėja pagalvoti. Argi tai ne stebuklas?
Apie dar vieną knygelę „Adelės dienoraštis“ Bitutė kalbasi su pačia jos autore Ramune Savickyte. Šiame pokalbyje Ramunė pasakoja apie savo vaikystės pomėgius, kaip pradėjo rašyti knygeles ir kokių svajonių turi.
Skiltyje „Pasidaryk pats“ sužinosi, kaip namie užsiauginti šv. Velykų žolytę.
Boružė Septyntaškė išmokys, kaip labai lengvai pasigaminti skanų užkandį ir desertą.
Vabalas Elniaragis šį kartą pasakoja apie Lietuvai be galo svarbią šventę – Kovo vienuoliktąją. Ši data svarbi tuo, kad specialiu aktu buvo paskelbta, jog Lietuva tampa nepriklausoma valstybe. Perskaitęs ir sužinojęs įdomių dalykų apie šią šventę, būtinai išspręsk viktoriną, atsakymus tsiųsk redakcijai ir gauk dovanų.
Kadangi jau greitai švęsime šv. Velykas, žurnale laukia komiksas apie Jėzaus prisikėlimą.
Pabaigoje kaip visada tavęs laukia juokai. Tad kviečiame juos perskaityti, pasijuokti ir niekada nepamiršti geros nuotaikos bei šypsenų, kurios pralinksmina ir skleidžia džiaugsmą šalia esantiems. 


Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?