Mano draugas Dievas

2018 Lapkričio 12
Skaityk ir spalvink komiksus: svečias – tai Jėzus
Skaityk ir spalvink komiksus. Lapkričio-gruodžio komikso tema: Svečias – tai Jėzus 
2018 Lapkričio 01
Nuspalvink komiksus pagal pavyzdį!
2018 Lapkričio 01
Skaitykime komiksus kartu!
2018 Rugsėjo 17
Rugsėjo - spalio mini Bitutė
Sveiki, vaikai, Vėl praūžė spalvingoji ir nuotaikingoji vasara, jos nuotykiai slepiasi atminty. Tačiau nuostabusis ruduo suteikia malonumą vėl sutikti klasės draugus ir su jais dalytis tais nuostabiais patyrimais, kuriuos išgyvenome per vasaros atostogas. Tiek visko nutiko, kad draugų klegesys netyla nei mokyklos koridoriuje per pertraukas, nei kieme po pamokų. Juk taip smagu sugrįžti mintimis į karštos vasaros potyrius ir išgirsti, ką nuveikė klasės ar mokyklos draugai. Nuostabusis spalvingasis ruduo taip pat dovanoja savo žavesį, lepindamas gamtos gėrybėmis ir šilumos trupinėliais, leidžiančiais ilgėliau užsibūti lauke, bendrauti su pasiilgusiais draugais. O visa Lietuvėlė aidi ir gyvena popiežiaus Pranciškaus vizitu, kuriam ruošėmės visą vasarą. Neįtikėtinas dalykas, kad mūsų mažą kraštą lanko Šventasis Tėvas. Bitutė tęsia pažintį su visų mylimu popiežiumi Pranciškumi.
2018 Kovo 23
Didžiosios savaitės kelias
Katalikams Didžioji savaitė – susikaupimo ir laukimo metas. Pasidarykime Didžiosios savaitės kelią ir keliaukime juo drauge belaukdami Kristaus prisikėlimo.
2018 Vasario 08
Lietuva bus paaukota Nekaltajai Marijos, Lietuvos Globėjos, Širdžiai
Šių metų vasario 11 d. 12 val. Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje Lietuvos vyskupai aukos iškilmingas šv. Mišias, kurių metu Lietuva bus paaukota Nekaltajai Marijos, Lietuvos Globėjos, Širdžiai.
2017 Lapkričio 22
Lapkričio-gruodžio mini Bitutė
Sveiki, vaikai, Keistai greitai, bet jau palydime senuosius bažnytinius metus ir gruodžio 3 dieną su adventu prasidės Naujieji liturginiai (bažnytiniai) metai. Tad džiugiai sveikinsime visus krikščionis katalikus su Naujaisiais Bažnyčios Metais bei ruošimės Jėzaus gimtadieniui! Tačiau nepamirškime ir toliau prašyti palaimintojo kankinio vyskupo Teofiliaus Matulionio užtarimo ir globos. Naujieji bažnytiniai metai Lietuvos vyskupų paskelbti Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metais. 2018 metų rugsėjo 4 dieną sueis 300 metų nuo stebuklais garsėjančio Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos paveikslo karūnacijos. 1718 metų rugsėjo 4 dieną Trakų Dievo Motinos paveikslas buvo vainikuotas popiežiaus Klemenso XI atsiųstomis karūnomis. Tai buvo antras pasaulyje toks įvykis už Romos ribų. Tad pasitikime Trakų Dievo Motinos metus gerais, nuoširdžiais, prasmingais darbais, ruoškime savo aplinką ir širdis Jėzaus gimimo dienai – Kalėdoms. Pasiryžkime per ateinančius metus aplankyti Dievo Motinos stebuklingąjį paveikslą Trakuose, prašykime Mergelės Marijos globos, užtarimo, stiprinimo ir lydėjimo mūsų gyvenimo kely!
2017 Rugpjūčio 22
Liepos-rugpjūčio mini Bitutė
Sveiki, vaikai, Džiaugiamės nuostabiausiu metų laiku – nuotaikinga, spalvinga ir nuotykių kupina vasara. Taip smagu, kai nereikia anksti keltis, ar kur nors skubėti… Gali tiesiog mėgautis laiku ir veikti tai, kas miela tavo širdžiai ir įdomu. Vasara visada turi kuo mus gaivinti: naujais potyriais, netikėtomis staigmenomis, gamtos spalvingu grožiu ir šiltu vėjo dvelksmu, jūros žydromis bangomis ar rasotomis žolėmis pievose… Nuostabiausias laikas. Tikiuosi jau spėjai pasigrožėti vakarėjančiu dangumi. O gal stebėjai ankstų saulės tekėjimą? O gal užuodei nupjautos žolės kvapą ar ant smilgos susinėrei kvapniųjų žemuogių? Jei dar ne – nepraleisk progos gėrėtis gamta, džiaugtis jos gėrybėmis bei stebinti kitus savo geraširdiškumu ir dėmesingumu. Juk Bitutė Tave kviečia į nuotykį per Dievo Kūriniją! Nepamirštame ir jau palaimintuoju paskelbto Teofiliaus šių metų šūkio „TIESA PADARYS JUS LAISVUS“!
2017 Gegužės 30
Gegužės-birželio Mini Bitutė
Sveiki, vaikai, Sulaukėme labai džiaugsmingo laiko, kai viešpatauja žaluma, aromatais vilioja gėlės, čiurlena upeliukai, paukščiai giesmininkai stebina savo giesmėmis. O prisikėlusio Jėzaus Kristaus meilė netruks vėl ypatingai gausiai lietis per Sekmines. Jau beveik kvepia atostogomis, kurių taip laukia vaikai. Šių metų birželis labai ypatingas. 2017 m. birželio 25 d. 14 val. Vilniuje, Katedros aikštėje, arkivyskupas Teofilius Matulionis bus paskelbtas palaimintuoju. Šiai iškilmei vadovaus popiežiaus Pranciškaus siunčiamas kardinolas Angelo Amato iš Vatikano. Tad mūsų laukia smagūs nuotykiai ir užduotys – kuo daugiau sužinoti apie būsimą palaimintąjį, aplankyti vietas, kur vaikščiojo arkivyskupas ir kankinys Teofilius, pažiūrėti filmą apie jį, papasakoti savo draugams bei sekant Teofiliaus pavyzdžiu liudyti tikėjimą savo gyvenimu! TAD TĘSIAM PAŽINTĮ SU TEOFILIUMI!
Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?