Lapkričio – gruodžio „Bitutės“ numeryje:

Gerų darbų ir linkėjimų
2019 m. advento kalendorius
Kaip šv. Kalėdas švenčia Europos vaikai
Kada laikas įsirengti lesyklėlę
Kodėl negalima mėtyti nuorūkų gamtoje
Ką veikia aviacijos inžinieriai
Šv. Mikalojus - Gerasis Labdarys
Pelytės eilėraštukas
ir dar daug visko įdomaus ir naudingo!

JAU PREKYBOJE!
Būtume labai dėkingi už paramą mūsų veiklai!

VšĮ „Bitutės žurnalas“
Įmonės k. 301697053
Sąsk.Nr. LT20 7300 0101 0751 5660
Swedbank, AB
Rasos lašeliai ant pienių...
Ankstyvo ryto dovanos
„Krės krės... krės krės...“...
Vasarai auginti ir išlydėti
Kokia vasara be ledų! Šį...
Ananasų šerbetas
Štai ir pavasaris...
Sveiki, vaikai,

SaveSave
2019. Lapkričio 14
Lapkričio - gruodžio „Bitutė“ atsinaujina ir drauge laukia šventų Kalėdų!
Naujas „Bitutės“ numeris kviečia drauge sulaukti šventų Kalėdų! Žurnale rasite 2019 m. advento kalendorių su Gerų darbų idėjomis ir smagiais Linkėjimais, keliausite Kalėdų traukiniu per Europą, sužinosite tikrąją Kalėdų senelio atsiradimo istoriją bei dar daug visko naujo ir įdomaus!
Plačiau
2019. Rugsėjo 10
Rugsėjo-spalio „Bitutė” kviečia drauge skaityti ir džiaugtis prasidėjusiu rudeniu!
Štai ir atėjo ruduo, metas grįžti į mokyklos suolą. Nežinau kaip tu, mielas skaitytojau, bet Bitutė ir jos draugai vabalai labai jo laukė – juk tai toks smagus metas, kai vėl susitinki su seniai matytais mokyklos draugais, pradedi lankyti jau išsiilgtus būrelius, o ir gamta puošiasi visomis gražiausiomis spalvomis! Juk taip smagu šėlti lauke, kol dar vasariškai šilta.
Plačiau
Liepos-rugpjūčio „Bitutės” numeryje – apie nepaprastas draugystes ir vasaros nuotykius
Įpusėjus vasarai, atidūzgia ir naujasis žurnalo „Bitutė” numeris. Jis beveik toks pat įvairus, kaip ir šių metų vasara, kuri jau apdovanojo ir tropiniais karščiais ir atgaivino lietuvišku lietumi. Ir visai nesvarbu, ar vasaros atostogų dienas leidi poilsiaudamas gamtoje ar mieste su tėveliais, įdomių veiklų šiltuoju metų laiku gali atrasti visur, o ir skaityti galima tiek patogiai įsitaisius namuose, tiek ir po medžiu. Liepos-rugpjūčio žurnalo numeris kviečia patirti vasaros nuotykius kartu!
2019. Liepos 09
Plačiau
Žurnalo vaikams ,,Bitutė” gegužės-birželio numeris kviečia augti ir mokytis draugystėje!
Gegužės-birželio ,,Bitutės” numeris – apie šv. Velykų džiaugmą, artėjančias vasaros atostogas ir, žinoma, draugystę. Žurnalo personažai skelbia jau ir viršelyje atsiradusį žaismingą, matematišką žurnalo šūkį ,,Du>vienas”, kviečiantį atrasti, žaisti, mokytis drauge su kitais. Taip pat Bitutė neužmiršo, kad gegužę mūsų laukia dar viena labai graži šventė – Motinos diena, o birželį – Tėvo diena. Boružė Septyntaškė siūlo pradžiuginti mamytę ir tėvelį skaniu desertu!
2019. Gegužės 07
Plačiau
Pavasariškas žurnalo vaikams ,,Bitutė” numeris jau skuba pas vaikus!
Kovo-balandžio ,,Bitutės” numeris – visas apie pavasarį: jame vaikai atras ir pavasario gamtos, spalvų, ir šiam metų laikui svarbių švenčių, ir, žinoma, smagių užduočių bei linksmų nuotykių. Ištikimas ,,Bitutės” draugas gamtininkas Selemonas Paltanavičius netgi išmokys pasidaryti inkilėlį, kad paukščiai giesmeles giedotų ne tik žurnalo viršelyje, bet ir šalia namų.
2019. Kovo 04
Plačiau
Bitutė dalyvauja knygų mugėje!
Bitutė dalyvauja knygų mugėje!
2019. Vasario 15
Plačiau
Pirmasis 2019-ųjų ,,Bitutės” numeris: nauji iššūkiai ir daug baltos spalvos
Praėjusį sykį sprendėme, ką reikėtų veikti tamsiais lapkričio ir gruodžio vakarais, o šįkart ,,Bitutė” vis dar žiemiška, bet jau šviesi. Baltos spalvos paletė žurnaliuke atsirado dėl to, kad už lango tiek daug snieguotų, baltų vaizdų, o ir kūdikėlio Jėzaus per Šv. Kalėdas atneštas džiaugsmas dienas nudažo tik šviesiomis spalvomis. Telieka išsitraukti pačiūžas, susirasti artimiausią ledo lopinėlį ir lengvai čiuožti baltu paviršiumi!
2019. Sausio 04
Plačiau
Lapkričio-gruodžio ,,Bitutės” numeris kviečia šaltus rudens ir žiemos vakarus leisti skaitant!
Greitai pralėkė šiltasis ruduo, o žurnalas ,,Bitutė” vėl keliauja į vaikų pašto dėželes, pripildytas jaukių, įdomių tekstų bei pagalvoti priversiančių užduotėlių. Jau viršelis, pieštas žurnalo dizainerės Simonos Jurčiukonytės, primena, kad lapkričio mėnuo atneša tamsius, lietingus ir šaltus rudens vakarus. Miestuose matyti anksčiau sušvitę namų langai ir juose jaukiai įsikūrusios šeimos, o jei kas nors dar nespėjo sugrįžti namo, dėvi ryškiaspalvius atšvaitus, kad būtų matomas. Vaikų draugė Bitutė taip pat kviečia neužmiršti atšvaitų, o jaukius rudens vakarus leisti skaitant žurnaliuką bei knygas!
2018. Lapkričio 06
Plačiau
Viktorina „Popiežius Pranciškus“
Viktorina „Popiežius Pranciškus“
2018. Rugsėjo 17
Plačiau
Bitutės naujovės ir senovės
Bitutė nusprendė, kad vasara – puikus metas atsinaujinti. Juk išsiruošus atostogoms taip norisi naujo rūbo ar žaislo, taip gera atsiversti naują švarų sąsiuvinį, į kurį rašysi ar pieši dar nežinai ką, bet gali svajoti ir fantazuoti, kas tai bus.
2018. Liepos 13
Plačiau
Spalvingas Bitutės pasaulis ir žvilgsnis į Dievo Motiną (gegužės – birželio numeris)
„Bitutės“ skaitytojas Jokūbas klausia kunigo Antano Saulaičio, kodėl Marija visur vaizduojama tokia jauna, nors jinai buvo Jėzaus mama ir gyveno dar ilgiau už jį. Atsakymas turbūt rūpi daugeliui, o rasite jį naujame numeryje. Neveltui pasakojimą apie naują numerį pradedu būtent šiuo klausimu – gegužės-birželio „Bitutė“ daug puslapių skiria Mergelei Marijai: rašoma apie stebuklingą Dievo Motinos paveikslą Trakuose, skaitytojai net gali patys pasigaminti jo kopiją.
2018. Gegužės 08
Plačiau
Kovo–balandžio „Bitutėje“ – apie tai, kaip priimti kitokį
Kartu su pavasariu į Lietuvą atskrido ir naujas pavasarinis žurnalo vaikams „Bitutė“ numeris. Jame vabalai žurnalistai pasakoja, kaip priimti šalia mūsų esančius žmones, kurie yra kitokie nei mes. Klausos negalią turinčios pirmokės Jorės istorija įkvepia stiprybės ir noro pažinti vaikus, kurie turi sveikatos problemų, bet yra tokie pat draugiški, sumanūs ir protingi, kaip ir sveiki vaikai. Nors ir turi klausos negalią, Jorė neatsilieka nuo kitų vaikų, moka gerai skaityti, rašyti ir skaičiuoti.
2018. Kovo 09
Plačiau
Viešoji istaiga „Bitutes žurnalas“ pristato italų dailininko ir knygų vaikams autoriaus Walterio Kostnerio komiksų knygelę „Niekada nepasiduok/Džibis ir Valteris“
Viešoji istaiga „Bitutes žurnalas“ pristato italų dailininko ir knygų vaikams autoriaus Walterio Kostnerio komiksų knygelę „Niekada nepasiduok/Džibis ir Valteris“.
2017. Gruodžio 29
Plačiau
Lapkričio–gruodžio „Bitutėje“ – apie adventą ir meilę Lietuvai
Štai ir atėjo rudens pabaiga, žemėje pradeda viešpatauti žiema. Kai paspaudžia šaltis, o už lango pučia vėjai ar žaidžia šlapios snaigės, daugiau laiko praleidžiame namie. Kad tas laikas būtų kuo jaukesnis, į pagalbą atkeliauja naujas žurnalo „Bitutė“ numeris. Šiame numeryje jus pralinksmins ir sušildys įdomios užduotys, konkursai, juokai, kryžiažodžiai, Peliuko nuotykiai, saldūs receptai, vaikų įspūdžiai iš piligriminės kelionės į Fatimą, pasaka apie Spinčių, kurio namuose nuo burbėjimo užaugo didelis Burbos kalnas.
2017. Lapkričio 14
Plačiau
Rugsėjo–spalio „Bitutėje“ – apie mokymąsi ir žaidimą kitaip
Rugsėjo pradžioje į prekybos centrus ir spaudos kioskus atkeliavo naujas rugsėjo–spalio mėnesio žurnalo „Bitutė“ numeris. Jame daug dėmesio skiriame lietuviškumo ir jo išsaugojimo temai. Taip pat sulaukę naujų mokslo metų kalbame apie mokymąsi, bet nepamirštame ir to, kaip svarbu nenustoti žaisti visą savo gyvenimą.
2017. Rugsėjo 08
Plačiau
Liepos-rugjūčio „Bitutė“ apie laimę ir prasmingą vasarą
Jau pasirodė naujas ir kiek kitoks nei visada žurnalo „Bitutė“ numeris. Jis toks pats šiltas, šviesus ir spalvotas kaip vasara. Tačiau jame yra daug dalykų, kurie tiks ir lietui lyjant. Žurnale šį kartą pasakojame apie labai neįprastą šeimą, kurioje auga devyni vaikai. Deja, jų tikrieji tėvai dėl įvairių priežasčių negali jų auginti. Kad vaikai neaugtų globos namuose, viena šeima juos priėmė į savo namus kaip tikrus vaikus. Nors tokioje didelėje šeimoje visko būna, vaikai auga draugiški, nes įpranta rūpintis vieni kitais. Be to, šių vaikų įtėviai, kuriuos visi vadina mama ir tėčiu, stengiasi apie viską kalbėtis ir išsiaiškinti kilusius nesusipratimus. Bitutė pakalbino vyriausias šios šeimos mergaites. Ji paklausė, kas joms yra laimė. Barbora atsakė, kad jai laimė – būti su draugais ir artimais žmonėmis. Miglei laimė – tai atrakcionų parkai. Agota yra laiminga, kad turi šunį. O visų vaikų mamai Vaivai didžiausia laimė – gražūs santykiai tarp žmonių.
2017. Liepos 05
Plačiau
Teofilius Matulionis – palaimintasis kankinys
Birželio 25-ąją mes visi būsime nuostabaus istorinio įvykio liudininkais – Vilniaus katedros aikštėje 14 val. Teofilius Matulionis bus paskelbtas palaimintuoju!
2017. Gegužės 07
Plačiau
Šv. Velykų laukimas ir bundančios gamtos stebuklai
Mielas bičiuli, Pagaliau sulaukėme pavasario! Saulė iš už debesų išlenda vis dažniau ir šildo stipriau. Netrukus pabus visas gamtos pasaulis – kasdien girdėsime vis daugiau paukščių čiulbesio, grožėsimės pirmomis gėlėmis. Bitutė, susižavėjusi bundančia gamta, nuskrido pas antroką Beną, gyvenantį Klaipėdos rajone. Benas gamtos klausimus išmano daug geriau negu dauguma suaugusiųjų ir apie kiekvieną vabaliuką gali papasakoti pačių įdomiausių dalykų. Berniukas namie augina vikšrus, kurie vėliau pavirsta margaspalviais drugeliais.
2017. Kovo 07
Plačiau
Bitutės viktorina
Žaisk ir laimėk...
2017. Sausio 16
Plačiau
Bitutės viktorina
Žaisk ir laimėk...
2017. Sausio 16
Plačiau
Sausio - vasario Bitutė
Mielas bičiuli, Štai ir sulaukėme naujų 2017-ųjų metų. Atšventėme Šv. Kalėdas, gavome daug dovanų ir grožėjomės naujametiniais fejerverkais. Na o dabar džiaugiamės, kad kiekviena diena pagaliau ilgėja, o šviesos kasdien atsiranda vis daugiau ir daugiau. Kartu su grįžtančia šviesa netrukus pradėsime laukti pavasario. O kad laukimas neprailgtų, naujas žurnalo „Bitutė“ numeris jums siūlo labai įdomių susitikimų.
2017. Sausio 07
Plačiau
Lapkričio - gruodžio Bitutėje
Mielas bičiuli, Paskutinį rudens mėnesį pasirodęs naujas žurnalo „Bitutė“ numeris pačiu tamsiausiu metų laiku kviečia ir pasiūlo tau įvairiausių būdų, kaip sušildyti ir praskaidrinti ilgus tamsius vakarus. Vieną iš būdų siūlo gausi Lasių šeima. Jų namuose netrūksta šurmulio ir nuotykių, nes čia auga penki vaikai. Po dienos, pilnos darbų, žaidimų ir nuotykių prieš miegą jie susirenka į maldos kampelį kartu melstis. Ne tik uždegta žvakelė, bet ir malda šeimoje sušildo visų širdis – nuo mažiausių iki vyriausių. Ši šeima taip pat dalinasi savo Advento tradicijomis ir tuo, kaip laukia Šv. Kalėdų.
2016. Lapkričio 09
Plačiau
Rugsėjo - spalio Bitutė
Mielas bičiuli, Nuo rugsėjo – spalio „Bitutės“ viršelio tau šypsosi Medeina. Ši mergaitė gyvena JAV, indėnų rezervate, nes jos tėtis Gary – tikras indėnas, o mama Jurgita – lietuvė. Perskaitęs straipsnį apie Medeiną sužinosi daugiau apie indėnus ir jų gyvenimo būdą.
2016. Rugsėjo 26
Plačiau
Bitutė siūlo drauge gaudyti vasarą
Saulė iškaitino Bitutės sparnelius, tad surinkusi kūrybos medų ji skrenda atostogauti. O žurnalas kelionėje gali būti labai geras draugas. Tad visus, kurie atostogauja pas senelius kaime, su tėveliais keliaudami ar leidžia laiką namie Bitutė kviečia atsiversti liepos-rugpjūčio numerį.
2016. Liepos 01
Plačiau
Apie ką gegužės-birželio žurnalo numeryje rašo vabalai žurnalistai?
Gamta kasdien mums išskleidžia vis naujus gražiausius pavasario žiedus, o Bitutė vaikams ir tėveliams siūlo pasklaidyti ir perskaityti naują žurnalo numerį. Jame daug įdomių istorijų, pažinčių, išminties ir linksmybių. Apie ką šį kartą rašo vabalai žurnalistai?
2016. Gegužės 20
Plačiau
Motinos dienos konkurso dalyviai
Bitutė dalijasi Motinos dienos konkurso dalyvių piešiniais! Dar neatsiuntei savojo? Kviečiame dalyvauti!
2016. Balandžio 25
Plačiau
Masajų vaikystė
„Mes galime miegoti bet kur, nebijome nieko, net šalimais besisukiojančių liūtų ar hienų. Dėl to galiu sakyti, kad mes – masajai – esame labai drąsūs ir stiprūs“, – šypsodamasis pasakoja Evansas Lepet, vienas iš masajų genties atstovų. Jam 26-eri, jis neseniai baigė universitetą ir šiuo metu ieško darbo, kad galėtų padėti savo šeimai – mamai bei broliams, kurie neturėjo galimybės mokytis.
2016. Balandžio 19
Plačiau
Gailestingumo kongresas
Gailestingumo kongresas
2016. Balandžio 05
Plačiau
Prasmingas Velykų laukimas su „Bitute“
Pavasario lietus beldžia į avilio stogą ir žadina bitutes keltis. Bet lietutis nežino, kad viena Bitutė jau seniausiai pakilusi, išskridusi ir naują žurnalo numerį vaikams parengusi. Juk ne tik pavasaris atkeliauja – tuoj gražiausia šventė – Velykos, ir ruoštis jai pats laikas. Dabar pats laikas tapti dar protingesniems ir sužinoti daug naujo. Štai Bitutė susipažino su fotografe, žurnaliste Berta Tilmantaite, kuri jau apkeliavo atokiausias pasaulio šalis, jos nuotraukas spausdino didžiausi pasaulio žurnalai. Ir štai Berta dalinasi savo nuotraukomis ir įspūdžiais iš Afrikos, kur gyvena masajai. Kokia masajų vaikų kasdienybė, sužinosi atsivertęs „Bitutę“.
2016. Kovo 08
Plačiau
Sveiki, vaikai,
Štai ir pavasaris beldžiasi, veržiasi, braunasi į Gamtą, į Lietuvą, į žmonių širdis... Budina žemę iš miego, žadina upelius ir kalena žolę bei brandina pumpurus medžiuose. O paukštelių giesmės jau džiugina ausį – kviečia naujam gyvenimui. Tęsiasi Gailestingumo jubiliejus.
2016. Kovo 03
Plačiau
Istorija apie tris kačiukus
Gruodžio 8-ąją prasidėjo Šventieji Gailestingumo metai, kurie truks iki 2016 metų lapkričio 20 dienos. Kodėl taip svarbu nepamiršti gailesčio ir atjautos silpnesniems, nuskriaustiems, nusivylusiems? Ogi todėl, kad gailestis gelbsti. Kartais net gyvenimus. Taip, kaip Vilniuje gyvenanti Darijos ir Agatos Slivko šeima išgelbėjo trijų kačiukų gyvybes.
2016. Vasario 15
Plačiau
Nauji atradimai sausio-vasario „Bitutėje“
Atsivertęs naują „Bitutės“ žurnalą mažasis skaitytojas ras savo pamėgtų vabalų žurnalistų pasakojimų ir negirdėtų istorijų. Bitutė kalbina lenktynininką Benediktą Vanagą, kuris dar prieš Dakaro ralį papasakojo apie savo vaikystę, šeimą ir svajones. Skruzdėlytė Greitutė rašo apie Murmisiukus ir pristato jų autorę – Meksikoje gyvenančią rašytoją Jolantą Vitkutę. Rašytoja dalijasi įspūdžiais iš šios šalies ir atskleidžia, kuo skiriasi meksikiečių vaikystė nuo lietuvių vaikų.
2016. Sausio 25
Plačiau
Sveiki, vaikai
Būkite pasveikinti su Naujaisiais 2016-aisiais – jubiliejiniais Dievo Gailestingumo metais! Su džiaugsmu pradedame metus, kurie atneš naujų susitikimų bendrystėje, naujų veiklų ir siekių, naujų nuotykių ir išgyvenimų. Popiežius Pranciškus šiemet kviečia itin aktyviai švęsti Dievo Gailestingumo metus.
2016. Sausio 14
Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?