Išmanusis Jonvabalis Žybsis

2016 Sausio 28
Žaidžiame ir mokomės
Ar žinai, kad yra žaislų, kuriais tuo pačiu metu galima ir žaisti, ir išmokti naujų dalykų? Pagalvok – ir linksma, ir naudinga! Taip pat galvoja ir žaislų kūrėjai, todėl savo slaptose (o gal ir ne visai paslėptose) laboratorijose į vieną įrenginį sujungė išmaniąsias technologijas ir kasdienius žaislus. Taip atsirado plepukai „Furby“, išmaniosios mašinėlės, skraidyklės, apyrankės ir dar visas būrys kitų žaislų. Paprašėme „Bitės“ išmaniųjų mokyklos eksperto Egidijaus papasakoti, kaip jie veikia ir kokių dalykių tave gali išmokyti.
2016 Sausio 01
Trumpa interneto istorija
Pirmieji kompiuterius pradėjo naudoti JAV aviacijos ir karybos specialistai. Dar 1944 metais sukurtas pirmasis kompiuteris buvo skirtas apskaičiuoti raketų skridimo trajektorijoms. Beje, ar galite įsivaizduoti, jog šis kompiuterio „prosenelis“ užėmė daugiau negu pusę futbolo aikštės! O juo atliekami skaičiavimai buvo visiškai paprastučiai. Tik pamanykite, šiandien su kišeniniu kalkuliatoriumi galima atlikti daug daugiau ir daug sudėtingesnių veiksmų.
2015 Gruodžio 19
Kas kuria kompiuterinius žaidimus?
Daugelis vaikų namie laiką leidžia skaitydami knygas ar ką nors žaisdami. Smagu su šeima ar draugais žaisti stalo žaidimus. Smagu ir vienam prie kompiuterio pasėdėti, juolab kad virtualioje erdvėje taip pat galima žaisti su kitais vaikais. Kadangi vabalų pasaulyje kompiuterių ne taip ir daug, atsikėlęs vieną ankstų žiemos rytą jonvabalis Žybsis nusprendė daugiau sužinoti apie kompiuterinius žaidimus. Nuskrido pas tikrą jų specialistą, kuris ne tik žaidžia, bet ir pats juos kuria bei jau kelerius metus organizuoja Metų žaidimo rinkimus – tai kaunietis Arvydas Burdulis.
 

 

 

 

 

 

 

 

Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?