Išmanusis Jonvabalis Žybsis

2019 Kovo 01
Kur susitinka Pikačiu ir Vilniaus meras, arba šiek tiek apie žaidimus
Kasmet rudenį į vieną vietą susirenka įvairiausių žaidimų mylėtojai. Kas, kaip ir kodėl? Ogi šiemet toks suvažiavimas vyko Vilniuje ir parodų centre „Litexpo“ buvo galima pasijusti lyg Japonijos didmiestyje – į čia vykusį didžiausią regione žaidėjams skirtą renginį „GameOn“ rinkosi kompiuterinių ir stalo žaidimų entuziastai bei savo mylimais personažais persirengę cosplay – persirengimo mėgstamais personažais – gerbėjai. Čia buvo galima išbandyti naujausius ir jau pamėgtus žaidimus, stebėti persirengėlių pasirodymus ir nuveikti dar daug įdomių dalykų. Renginyje lankėsi ne tik vaikai, bet ir nemažai žinomų asmenybių, tarp jų ir renginį atidaręs Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.
2018 Spalio 31
Žybsis rekomenduoja: interaktyvios užduotys Europos pažinimui
Interaktyvios užduotys Europos pažinimui http://www.toporopa.eu/en/index.html pateikiama 18 žaidimų – klausimynų padėsiančių įtvirtinti geografines žinias apie Europą. Pravers geografijos pamokose.
2018 Spalio 30
Žybsis rekomenduoja: interaktyvios užduotys - matematiniai žaidimai
Čia rasi nuorodas į nemokamus lavinamuosius žaidimus, kuriuos gali išbandyti jau dabar!
2018 Spalio 05
Išmanusis Žybsis ir užduotėlės
Išmanusis Žybsis ir užduotėlės
2018 Liepos 17
Ar žinai Jėzaus gimimo istoriją?
Ar žinai Jėzaus gimimo istoriją? Ką angelas papasakojo Marijai? Ką regėjo piemenėliai?
2018 Balandžio 18
Europos skautai ir džiunglių gyvenimas
Turbūt visi gerai žinote ir ne kartą matėte filmuką apie Mauglį ir jo nuotykius džiunglėse. Ar žinote, kur visas šis džiunglių gyvenimas su visais veikėjais atgyja? Nustebsite sužinoję, kad į džiunglių nuotykius kaskart susirinkę pasineria Europos skautai. „Jei namie žaisdamas su kompiuteriu įsivaizduoji, kad patiri nuotykius, bet kitą dieną atsikėlęs juos pamiršti, vadinasi, tai nebuvo tikras nuotykis. Kad patirtum tikrą nuotykį, ateik pas vilkiukus“, – kviečia vilkiukų vadas Henrikas.
2017 Spalio 26
Viešoji įstaiga „Bitutės žurnalas“ pristato nemokamą programėlę „Bitutės atradimai“
„Bitutės atradimai“ – išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams skirta programėlė, kuri leis jauniesiems žurnalo skaitytojams su savo mylimais herojais bendrauti ne tik skaitant žurnalą, bet ir kartu žaidžiant.
2017 Birželio 30
Edukaciniai žaidimai gudriems vaikams
Ar tavo tėvai žino, kad geriausiai visko išmoksti tada, kai žaidi? Pagalvokime. Žaisdamas krepšinį ar futbolą, mokaisi bendradarbiauti . Šaškėmis – apskaičiuoti , galvoti į priekį. Konstruodamas sužinai, kaip veikia erdvė, kaip teisingai ją užpildyti ir sukurti daiktus, kurie nesugriūva.
2016 Sausio 28
Žaidžiame ir mokomės
Ar žinai, kad yra žaislų, kuriais tuo pačiu metu galima ir žaisti, ir išmokti naujų dalykų? Pagalvok – ir linksma, ir naudinga! Taip pat galvoja ir žaislų kūrėjai, todėl savo slaptose (o gal ir ne visai paslėptose) laboratorijose į vieną įrenginį sujungė išmaniąsias technologijas ir kasdienius žaislus. Taip atsirado plepukai „Furby“, išmaniosios mašinėlės, skraidyklės, apyrankės ir dar visas būrys kitų žaislų. Paprašėme „Bitės“ išmaniųjų mokyklos eksperto Egidijaus papasakoti, kaip jie veikia ir kokių dalykių tave gali išmokyti.
2016 Sausio 01
Trumpa interneto istorija
Pirmieji kompiuterius pradėjo naudoti JAV aviacijos ir karybos specialistai. Dar 1944 metais sukurtas pirmasis kompiuteris buvo skirtas apskaičiuoti raketų skridimo trajektorijoms. Beje, ar galite įsivaizduoti, jog šis kompiuterio „prosenelis“ užėmė daugiau negu pusę futbolo aikštės! O juo atliekami skaičiavimai buvo visiškai paprastučiai. Tik pamanykite, šiandien su kišeniniu kalkuliatoriumi galima atlikti daug daugiau ir daug sudėtingesnių veiksmų.
2015 Gruodžio 19
Kas kuria kompiuterinius žaidimus?
Daugelis vaikų namie laiką leidžia skaitydami knygas ar ką nors žaisdami. Smagu su šeima ar draugais žaisti stalo žaidimus. Smagu ir vienam prie kompiuterio pasėdėti, juolab kad virtualioje erdvėje taip pat galima žaisti su kitais vaikais. Kadangi vabalų pasaulyje kompiuterių ne taip ir daug, atsikėlęs vieną ankstų žiemos rytą jonvabalis Žybsis nusprendė daugiau sužinoti apie kompiuterinius žaidimus. Nuskrido pas tikrą jų specialistą, kuris ne tik žaidžia, bet ir pats juos kuria bei jau kelerius metus organizuoja Metų žaidimo rinkimus – tai kaunietis Arvydas Burdulis.
 

 

 

 

 

 

 

 

Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?